Najlepiej kupować u producenta

Najlepiej kupować u producenta

25 marca 2015 Wyłączono przez Redakcja

road-construction-192894_640Jestem właścicielem firmy budowlanej i staram się zapewniać dobrą odzież roboczą swoim pracownikom. Uważam, że warto nawiązać współpracę z dobrym producentem odzieży roboczej, gdyż to się bardziej opłaca niż np. kupowanie ubrań roboczych w supermarketach.

W marketach budowlanych można znaleźć ubrania robocze, jednak nie jestem przekonany co do ich jakości. Wydaje mi się, że są uszyte ze słabszych materiałów niż odzież od polskich producentów. Ostatnio widziałem w markecie ubrania robocze wyprodukowane w Chinach. Nie wiem, czy taka odzież spełnia wszystkie niezbędne wymagania i posiada odpowiednie atesty. Wolałem skontaktować się bezpośrednio z producentem odzieży roboczej z Polski i wypytałem go o wszystkie dane dotyczące oferowanej przez niego odzieży. Myślę, że jest to solidny producent, gdyż udzielono mi tam wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Po rozwianiu moich wątpliwości złożyłem zamówienie na kilkanaście kompletów odzieży roboczej dla moich pracowników. Producent zapewnił, że w ciągu tygodnia zrealizuje moje zamówienie i dostarczy do mnie towar za pośrednictwem kuriera. Powiedział, że wyślę także fakturę VAT.

Producent tej odzieży roboczej udziela dwuletniej gwarancji na oferowany przez siebie towar. Myślę więc, że jest przekonany o wysokiej jakości swoich produktów. W supermarkecie natomiast mogliby nie przyjąć reklamacji. Zawsze mogliby powiedzieć, że ubranie zniszczyło się z powodu długotrwałego i intensywnego użytkowania. I trzeba byłoby kupić nowe ubrania, a stare wyrzucić. Dlatego uważam, że u producenta bardziej opłaca się kupować.