Matura z języka angielskiego

Matura z języka angielskiego

9 marca 2015 Wyłączono przez Master Bloger

anglJestem uczniem szkoły średniej. Postanowiłem  zdawać maturę na poziomie rozszerzonym. Egzamin dopiero za rok, jednak to nie zmienia faktu, że chciałbym być jak najlepiej przygotowany. W tym celu chciałbym rozpocząć jakiś dobry kurs angielskiego w Częstochowie.

Mam też w tej kwestii kilka pytań. Czy nauka angielskiego odbywa się w godzinach dopołudniuowych czy popołudniowych? Jaką szkołę polecacie? ze względu na to, że ciągle chodzę do technikum, chciałbym uczęszczać na angielski w godzinach popołudniowych, najlepiej po godzinie 16.

Zastanawiam się także nad jakąś szkołą weekendową. Wolałbym sobotę i niedzielę spędzić w domu, poświęcić na odpoczynek, jednak jeśli zajdzie taka konieczność, mógłbym poświęcić te kilka godzin na naukę.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy jak rozpocznę naukę angielskiego poza szkołą, do której chodzę, musiałbym zakupić jakieś podręczniki? Jaki jest miesięczny koszt takiego kursu? Byłbym zainteresowany najbardziej szkołą, gdzie nauczanie odbywałoby się metodą Callana.

Aha, jak długo trzeba chodzić na taki kurs, żeby biegle opanować angielski? Matura jest dla mnie bardzo ważna, natomiast po maturze chciałbym rozpocząć studia w Wielkiej Brytanii. Czy taki kurs przygotuje mnie wystarczająco?