Angielski szybko i skutecznie

Angielski szybko i skutecznie

21 stycznia 2015 Wyłączono przez Master Bloger

url

W ofercie naszej szkoły języka angielskiego posiadamy naukę języka metodą Callana. Jest to dość popularna metoda nauki języka, dzięki której nauczycie się angielskiego szybko i skutecznie. Ucząc się języka z wykorzystaniem tej metody, możecie być pewni, że szybko nauczycie się komunikować po angielsku. Metoda ta stawia przede wszystkim na szybką i płynną komunikację.

Callan to popularna metoda bezpośredniej nauki języka. Słuchacz musi być skupiony, by poprawnie powtarzać po lektorze nowo usłyszane słowa. Trzeba też słuchać uważnie lektora, który mówi szybko i dużo, tak jak „native spekare”, czyli tak, jak gdyby angielski był jego językiem ojczystym. Słuchacz uczy się języka angielskiego podobnie jak kiedyś uczył sie języka polskiego, a więc przyswaja go naturalnie najpierw poprzez naśladownictwo, a potem przez samodzielne odpowiedzi na pytania. Z czasem słuchacz zaczyna odpowiadać na pytania w sposób mechaniczny. Co ciekawe, słuchacze uczą się automatycznie mówienia i myślenia po angielsku. Podczas nauki następuje podświadome zdobywanie wiedzy.

W metodzie Callana ważne jest częste zadawanie pytań przez lektora i udzielanie odpowiedzi przez słuchaczy. Ten sposób nauki różni się od metody tradycyjnej. Warto poznać i wypróbować metodę Callana w Częstochowie. Jeśli czujesz, że metoda tradycyjna nauki języka nie przynosi spodziewanych rezultatów, przyjdź do nas i zapisz się na kurs angielskiego metodą Callana. Oferujemy rózne poziomy nauczania tą metodą. Callan w Częstochowie jest dostępny dla osób w rożnym wieku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!