Angielski szybko i skutecznie

Read Time:1 Minute, 6 Second

W ofercie naszej szkoły języka angielskiego posiadamy naukę języka metodą Callana. Jest to dość popularna metoda nauki języka, dzięki której nauczycie się angielskiego szybko i skutecznie. Ucząc się języka z wykorzystaniem tej metody, możecie być pewni, że szybko nauczycie się komunikować po angielsku. Metoda ta stawia przede wszystkim na szybką i płynną komunikację.

Callan to popularna metoda bezpośredniej nauki języka. Słuchacz musi być skupiony, by poprawnie powtarzać po lektorze nowo usłyszane słowa. Trzeba też słuchać uważnie lektora, który mówi szybko i dużo, tak jak „native spekare”, czyli tak, jak gdyby angielski był jego językiem ojczystym. Słuchacz uczy się języka angielskiego podobnie jak kiedyś uczył sie języka polskiego, a więc przyswaja go naturalnie najpierw poprzez naśladownictwo, a potem przez samodzielne odpowiedzi na pytania. Z czasem słuchacz zaczyna odpowiadać na pytania w sposób mechaniczny. Co ciekawe, słuchacze uczą się automatycznie mówienia i myślenia po angielsku. Podczas nauki następuje podświadome zdobywanie wiedzy.

W metodzie Callana ważne jest częste zadawanie pytań przez lektora i udzielanie odpowiedzi przez słuchaczy. Ten sposób nauki różni się od metody tradycyjnej. Warto poznać i wypróbować metodę Callana w Częstochowie. Jeśli czujesz, że metoda tradycyjna nauki języka nie przynosi spodziewanych rezultatów, przyjdź do nas i zapisz się na kurs angielskiego metodą Callana. Oferujemy rożne poziomy nauczania tą metodą. Callan w Częstochowie jest dostępny dla osób w rożnym wieku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Previous post Naucz się języka angielskiego metodą Callana w Częstochowie
Next post Matura z języka angielskiego