Laptop dobrej jakości – jak go szukać?

Read Time:1 Minute, 33 Second

Jesteś zmęczony kiepskiej jakości sprzętem? Zastanawiasz się nad magicznym zjawiskiem psucia się produktów RTV i AGD dzień po zakończeniu okresu gwarancji? Chcesz zakupić laptop, ale zależy Ci na sprzęcie dobrej jakości, który posłuży dłużej, niż rok? Paradoksalnie, warto szukać takich produktów w sklepach outlet.

Używany posłuży dłużej?

To może Ci się wydawać dziwne, jednak laptopy używane wcale nie oznaczają zniszczonych. Laptopy poleasingowe to świetnej jakości produkty, które przed ponowną sprzedażą, przechodzą gruntowny przegląd. Udając się do serwisu, masz gwarancję, że dokonujesz zakupu po konsultacji ze specjalistą a nie przypadkowym ekspedientem z marketu. Laptopy poleasingowe zazwyczaj trafiają do outletu z firm, które dla przykładu zmieniły wszystkie modele komputerów w biurze, lub dokonały likwidacji stanowisk a zalegający na zapleczu sprzęt nie jest im już potrzebny.

To oznacza, że laptopy poleasingowe często są używane bardzo łagodnie – zazwyczaj nie są transportowane, rzadko mają kontakt z dziećmi, a niektóre nawet wyglądają jak nowe (mają na ekranie folię zabezpieczającą itp.). Ponieważ nie są to nowe modele komputerów, możesz przeczytać w Internecie opinie użytkowników. Czy to wysokiej klasy komputery? Jak radzą sobie z uszkodzeniami, kontaktem z wodą, czy transportem w różne miejsca? Jeśli potrzebujesz sprzętu nie do zdarcia, koniecznie postaw na komputer z outletu i poczytaj komentarze na jego temat. Jeśli do tego dojdzie opinia eksperta z serwisu, masz gwarancję rozsądnego zakupu.

Gwarancja przy zakupie używanego sprzętu

Co ciekawe, przy zakupie w specjalnym zakładzie serwisowym, możesz uzyskać dodatkową gwarancję. Pomyślałbyś, że używany komputer może być objęty gwarancją? A jednak – to możliwe. Finalnie, kupujesz dobry sprzęt, polecany przez użytkowników oraz specjalistę, płacisz za niego nawet o połowę taniej, niż za nowy model i dostajesz gwarancję naprawy w przypadku usterki. Co ważne, nie kupujesz w dużym sklepie, przez co kwestie formalne w przypadku składania reklamacji, trwają znacznie krócej, a Ty możesz liczyć na szybki kontakt ze strony specjalistów. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Wybierz się do outletu komputerowego i poznaj wszystkie możliwości.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Previous post Jak prawidłowo dbać o sierść i witalność psa?
Next post Banki, które wspierają polskie rolnictwo