Laptop dobrej jakości – jak go szukać?

Laptop dobrej jakości – jak go szukać?

21 listopada 2017 Wyłączono przez Redakcja

Jesteś zmęczony kiepskiej jakości sprzętem? Zastanawiasz się nad magicznym zjawiskiem psucia się produktów RTV i AGD dzień po zakończeniu okresu gwarancji? Chcesz zakupić laptop, ale zależy Ci na sprzęcie dobrej jakości, który posłuży dłużej, niż rok? Paradoksalnie, warto szukać takich produktów w sklepach outlet.

Używany posłuży dłużej?

To może Ci się wydawać dziwne, jednak laptopy używane wcale nie oznaczają zniszczonych. Laptopy poleasingowe http://www.servecom.pl/laptopy to świetnej jakości produkty, które przed ponowną sprzedażą, przechodzą gruntowny przegląd. Udając się do serwisu, masz gwarancję, że dokonujesz zakupu po konsultacji ze specjalistą a nie przypadkowym ekspedientem z marketu. Laptopy poleasingowe zazwyczaj trafiają do outletu z firm, które dla przykładu zmieniły wszystkie modele komputerów w biurze, lub dokonały likwidacji stanowisk a zalegający na zapleczu sprzęt nie jest im już potrzebny.

To oznacza, że laptopy poleasingowe często są używane bardzo łagodnie – zazwyczaj nie są transportowane, rzadko mają kontakt z dziećmi, a niektóre nawet wyglądają jak nowe (mają na ekranie folię zabezpieczającą itp.). Ponieważ nie są to nowe modele komputerów, możesz przeczytać w Internecie opinie użytkowników. Czy to wysokiej klasy komputery? Jak radzą sobie z uszkodzeniami, kontaktem z wodą, czy transportem w różne miejsca? Jeśli potrzebujesz sprzętu nie do zdarcia, koniecznie postaw na komputer z outletu i poczytaj komentarze na jego temat. Jeśli do tego dojdzie opinia eksperta z serwisu, masz gwarancję rozsądnego zakupu.

Gwarancja przy zakupie używanego sprzętu

Co ciekawe, przy zakupie w specjalnym zakładzie serwisowym, możesz uzyskać dodatkową gwarancję. Pomyślałbyś, że używany komputer może być objęty gwarancją? A jednak – to możliwe. Finalnie, kupujesz dobry sprzęt, polecany przez użytkowników oraz specjalistę, płacisz za niego nawet o połowę taniej, niż za nowy model i dostajesz gwarancję naprawy w przypadku usterki. Co ważne, nie kupujesz w dużym sklepie, przez co kwestie formalne w przypadku składania reklamacji, trwają znacznie krócej, a Ty możesz liczyć na szybki kontakt ze strony specjalistów. Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Wybierz się do outletu komputerowego i poznaj wszystkie możliwości.