XVIII GWIAZDKA NA SPORTOWO

Read Time:42 Second

Już po raz osiemnasty uczniowie szkół regionu częstochowskiego bawili się podczas tradycyjnej Polonijnej Gwiazdki na Sportowo.

W zorganizowanej przez Regionalną Radę Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Częstochowie, Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe imprezie, oprócz kilkuset uczniów szkół regionu częstochowskiego, uczestniczyli przedstawiciele władz miasta i powiatu, a także młodzi żużlowcy, tancerze i sportowcy (w tym olimpijczycy).

Tradycyjnie na przybyłych czekały atrakcje: mecz piłki nożnej pomiędzy juniorami Rakowa Częstochowa i reprezentacją Mstowa, prezentacja częstochowskich żużlowców, popisy taneczne i pokaz sztuk walki. Wśród uczestników przeprowadzono konkurs na najlepiej kibicującą szkołę; nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który obdarowywał zebranych słodkościami.

„Gwiazdka na Sportowo” to coroczna okazja do przypomnienia osiągnięć sportowych zawodników naszego regionu i zaprezentowania zespołów artystycznych. Służy również nauce kulturalnego kibicowania i integracji poszczególnych szkół.


Więcej informacji na www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=4595. Zdjęcie i informacje pochodzą z serwisu czestochowa.pl

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Next post PRZETARG NA AUTOBUSOWE HYBRYDY ROZSTRZYGNIĘTY