Wyjazdy służbowe – wypożyczanie samochodów

Read Time:1 Minute, 23 Second

Posiadasz firmę, która bazuje na wyjazdach poza jednostkę centralną? Zatrudniasz wciąż nowych pracowników i obawiasz się, że oddanie firmowego auta w ich ręce może być zbyt ryzykowne? Zamiast brać kolejny pojazd w leasing, zainteresuj się ofertą wypożyczalni!

Korzystanie z usług wypożyczalni wiąże się z szeregiem udogodnień. W Twoim przypadku jest to przede wszystkim mniejsze ryzyko straty. Powiedz szczerze, czy zawsze wiesz, ile paliwa jest w baku każdego poszczególnego samochodu w Twojej firmie? Czy znasz wszystkie rysy, uszkodzenia oraz stan czystości pojazdów? Oczywiście, że nie! W końcu masz na głowie wiele innych obowiązków. Firmowe auta zostaw do dyspozycji zaufanym pracownikom z długoletnim stażem, a reszcie zaproponuj wypożyczenie pojazdu.

W przypadku tras na terenie kraju, formalności są bardzo proste. Należy mieć ukończone 20 lat, posiadać prawo jazdy oraz okazać dokument tożsamości. Przypuszczamy, że Twoi pracownicy spełniają te warunki. Dodatkowo ich obowiązkiem podczas wypożyczania pojazdu jest konieczność odstawienia samochodu na miejsce z pełnym bakiem. Wypożyczający są za siebie odpowiedzialni. To oznacza, że za ewentualne szkody oraz złamanie prawa, będą musieli zapłacić z własnej kieszeni. To odciąża Cię od obowiązku ponoszenia konsekwencji, na które przecież nie miałeś wpływu.

Wypożyczony samochód podczas jego oddania jest sprawdzany także pod względem czystości. To zabezpiecza Twoją firmę przed zaniedbywaniem pojazdów należących do Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli kierowca doprowadził do zabrudzenia samochodu, zostanie z tego odpowiednio rozliczony i z pewnością ten postępek nikomu nie umknie. Ty z kolei nie będziesz musiał się przejmować, że w przypadku nagłego wyjazdu do ważnego klienta, będziesz musiał zaliczyć dodatkową stację w myjni samochodowej.

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie dostarcza wielu nowych możliwości. Przede wszystkim gwarantuje komfort psychiczny związany z zapewnieniem bezpieczeństwa. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, koniecznie skontaktuj się z wypożyczalnią.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Previous post Jak wygląda kurs języka angielskiego?
Next post Jak uczyć się angielskiego, kiedy brak nam motywacji?