Język angielski – zainwestuj w przyszłość

Read Time:1 Minute, 37 Second

Język angielski jest najpopularniejszym językiem na świecie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na naukę nawet w stosunkowo późnym wieku. Dziesiątki przedsiębiorstw rozwijające się poza granicami naszego kraju, poszukują wykwalifikowanych pracowników, którzy przede wszystkim płynnie posługują się językiem obcym. Nigdy nie jest za późno, aby zdobyć tę umiejętność.

Angielski jest niewątpliwie językiem nauki i biznesu. To jego znajomość umożliwia nam zarówno edukację za granicą, jak i znalezienie dobrze płatnej pracy w Polsce lub Europie. Z roku na rok zapotrzebowanie na pracowników znających język obcy wzrasta. Na co należy zwrócić największą uwagę, aby kurs angielskiego Częstochowa http://tarkowski.edu.pl/ był przyjemny i przede wszystkim efektywny?

Wybierz właściwą metodę

Obecnie dostępnych jest wiele możliwych form nauki języka angielskiego. Na pewno popularna jest ta we własnym zakresie, ale nie przyniesie ona spodziewanych skutków. Dlaczego?  Pomimo tego, że jest to bardzo wygodny sposób nauki (uczymy się w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie) to większość osób da sobie spokój już na starcie. Zaczynając naukę nowego języka każdy z nas robi wiele błędów, nawet nieświadomie. Jeśli obok nie będzie osoby, która w sposób prosty i przejrzysty wytłumaczy popełnione przez nas błędy i w razie potrzeby powtórzy jeszcze kilka razy, to bardzo szybko stracimy zapał i motywację do dalszej nauki. Wybierając sposób nabywania wiedzy warto postawić na sprawdzone szkoły językowe, które oferują zajęcia w grupie kursantów, ponieważ tylko w ten sposób uzyskamy naprawdę zadowalające efekty.

Metoda Callana – sposób na sukces?

Coraz częściej pojawiają się opinie, że dzięki tej formie nauki, języka uczymy się 4 razy szybciej w porównaniu do formy tradycyjnej. Jest to metoda wprowadzona przez Robina Callana w 1960 roku, której podstawą jest konwersacja. Polega ona na szybkim zadawaniu uczniom pytań przez nauczyciela. Co ważne, odpowiedzi powinny być równie szybkie, bez zastanawiania się. Kluczem do sukcesu jest także powtarzanie materiału, ponieważ w ten sposób uczniowie pokonują strach przed mówieniem w języku obcym.

Warto uczyć się języków obcych, ponieważ ich znajomość otwiera nam drzwi do świata.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Dodaj komentarz

Previous post Jak zachęcić dziecko do nauki?
Next post Jak wygląda kurs języka angielskiego?