REMONTY DROGOWE

REMONTY DROGOWE

5 stycznia 2015 Wyłączono przez Redakcja

remont-1

Zakończył się remont skrzyżowania ul. Kiedrzyńskiej z al. Armii Krajowej, obecnie trwają tam odbiory techniczne. Utrudnień w ruchu można spodziewać się na ulicy Warszawskiej.
Zakończył się remont newralgicznego skrzyżowania w częstochowskiej dzielnicy Tysiąclecie. W ramach robót przebudowany został wlot z ul. Kiedrzyńskiej do al. Armii Krajowej, wybudowano bądź przebudowano perony tramwajowe, chodniki i odcinki nawierzchni ulic w obrębie skrzyżowania. Płynniejszy wjazd z ulicy Kiedrzyńskiej umożliwi nowe rondo. Dodatkowo na wysokości skrzyżowania w ciągu al. Armii Krajowej została zainstalowana sygnalizacja świetlna.

Obecnie trwają odbiory techniczne. Do czasu ich zakończenia organizacja ruchu pozostaje bez zmian (tak jak w trakcie remontu).
W związku z remontem ulicy Warszawskiej, utrudnień w ruchu można spodziewać się na odcinku od skrzyżowania z ul. Rząsawską do skrzyżowania z ul. Batalionów Chłopskich. Ruch będzie prowadzony dwukierunkowo jedną stroną jezdni.
17 grudnia zamknięto dla ruchu kołowego jezdnię ul. Warszawskiej od przejazdu kolejowego „Kule” do wiaduktu nad al. Wojska Polskiego. Przejazd kolejowy „Kule” będzie przejezdny. Wyznaczony został objazd dwukierunkowy ul. Cmentarną oraz ul. Wały Dwernickiego poprzez nowo wybudowane ronda do ul. Warszawskiej.

Więcej informacji na www.czestochowa.pl/page/7,aktualnosci.html?id=4612. Zdjęcie i informacje pochodzą z serwisu czestochowa.pl